אודותינו

מותג התה שלנו הוא ״פַּלֶה דֶּה תֵה" ונוסד ב-1987 על ידי מייסדים צרפתים. על מנת להבטיח את טריות ואיכות המוצרים שלנו, אנחנו רוכשים את התה ישירות מהמגדלים. מייסדי החברה מבקרים במטעי התה באופן קבוע במהלך השנה, ובכך מתאפשר לנו לבקר את שיטות הגידול ואת תנאי העבודה של קוטפי התה, וכן לאכוף סטנדרטים של בטיחות והיגיינה.

זוהי גם הדרך שלנו להכיר מקרוב את התרבויות והאנשים העומדים מאחורי התה. הודות למגע הישיר עם המטעים ולשימור מערכות יחסים קרובות עם הספקים, אנחנו מצליחים להביא לכם את סוגי התה הנדירים, החדשים והיוקרתיים ביותר מרחבי העולם, יחד עם שמירה על תנאים סביבתיים, על תנאי עבודה במטעים ועל עקרונות סחר הוגן.

חנויות פַּלֶה דֶּה תֵה בישראל

סניף דיזנגוף

ב-2010 פתחנו את סניף פַּלֶה דֶּה תֵה הראשון בישראל ברחוב דיזנגוף בתל אביב. בחנות יש מבחר עצום של סוגי תה וחליטות מדהימים. החנות מציעה גם אביזרים לתה, קנקנים וכמובן כוסות תה. אתם מוזמינים לבוא ולשאול כל שאלה לגבי תה, הצוות המומחה שלנו מחכה לכם.

דיזנגוף 131, פינת גורדון, תל אביב - 03-5221317
ראשון עד חמישי: 9:30 – 20:00 | שישי: 9:00 – 15:00

סניף שרונה מרקט

בקיץ 2015 פתחנו את סניפנו השני בארץ – בשרונה מרקט. במרקט תוכלו לרכוש מוצרי מזון מהטובים בעולם וכמובן גם מהתה הנהדר שלנו. אתם מוזמנים להנות מהחניון התת קרקעי שמתחבר ישירות למרקט. מצויין לבאים מחוץ לתל אביב.

קלמן מגן 3, תל אביב - 03-5173935
ראשון – חמישי: 10 עד 20:00 | שישי: 9 עד שעה לכניסת השבת | שבת: 10 עד 20:00

צ'ארלס פגין

צ׳ארלס פגין הוא מייסד פלה דה תה בישראל

פרנסאוה-אקסבייר דלמס

המייסד שלנו, פרנסואה-חאווייר דלמאס, נוסע בעולם בחיפוש אחר תה משובח. במשך 30 השנים האחרונות הוא בילה את רוב זמנו בגינות ומטעים, מפגש חקלאים ויצרנים. זה נתן לו ידע מעמיק של אזורי תה, terroirs וטכניקות, ומעל לכל מותר לו ליצור קשרים הדוקים עם אנשים להקדיש את חייהם כדי להפוך את התה הטוב ביותר.

הודות לנוכחות מתמדת זו בתחום, פרנסואה-חאווייר הצליח לטעום כמה תה יוצא דופן ולמצוא נטיפים נדירים כי הם התמחויות מקומיות יקרות, אבל לעתים קרובות לא ידוע לחלוטין במערב. ידע בלתי נתפס זה משתקף במיוחד בבחירה של תה נדיר, מוגבל במהדורה ותהבות אמנותיות הזמינות בחנויות לה פלאס דה ת'ס. בכל שבוע, פרנסואה-חאווייר חולק את הידע שלו בבלוג שלו, Discovering Tea, המתאר את ביקורו במטעי תה, את האנשים שהוא פוגש, ואת מחשבותיו וחוויותיו.

מטיאס מינט

מתיאס Minet הצטרף Palais des Thes לצד פרנסואה חאווייר דלמאס בסוף 1990. יחד, הם הובילו את הצמיחה של החברה, להביא תה כמו אנשים רבים ככל האפשר. בשנת 1999 הם הקימו את בית הספר תה לחלוק את המומחיות והניסיון שלהם טעימת תה. הם כתבו גם שני ספרים על תה: Le Guide de dégustation de l'amateur de thé (מהדורה du Chêne 2007), אשר כבר מדריך מוביל צרפתית לתה במשך 10 השנים האחרונות, ולאחרונה תה סומלייה, Le (מהדורה du Chnene 2016).

במשך 20 שנה, מתיאס כבר יוצר תערובות טעם ייחודי עבור Palais des Thes כולל תה פופולרי מאוד כגון Thé du חמאם, כחול של לונדון Vive לה thé!

 

מאתרים את סוגי התה האיכותיים ביותר

בכל שנה המומחים שלנו מטיילים במטעי התה, בעיקר באסיה.
יש יתרונות רבים לכך שאנשינו מכסים שטח רב כל-כך וגם טועמים וקונים תה במקום. זה מאפשר לנו למצוא קטיפים נדירים, על-ידי כך שאנו מחפשים מעבר למעגל הספקים הרגיל, כדי לטעום ולשתף איתכם את הקטיפים של מטעי תה קטנים שלעתים קרובות נסתרים מן העין.
ביקורים קבועים במטעי תה מאפשרים לנו להבטיח בקרה קבועה של איכות סוגי התה שאנו רוכשים וגם לבדוק מדי פעם את שיטות הקטיפה ואופן העבודה והטיפול בתה...
פלה דה תה רוצה לשתף את תשוקתה לתה ולהכיר לאנשים את תענוגות הטעם שמציע התה, שנשארו נסתרים מהעולם המערבי במשך זמן רב מדי.

המוצרים האהובים עלינו

רב מכר
 
נקה

98.00

רב מכר
 
נקה

49.00

רב מכר
 
נקה

23.00

גלו את פַּלֶה דֶּה תֵה

פלה דה תה היא בראש ובראשונה קבוצה של אנשים עם תשוקה לתה שפועלים בתחום זה יותר מ-30 שנה. פלה דה תה מציעה שירות ומוצרים באיכות הגבוהה ביותר, מתערובות עם ניחוחות ועד לזני תה נדירים מהמטעים המשובחים בעולם. התה מציע מגוון בלתי נדלה של ניחוחות וטעמים. אנו שמחים שזכינו בהזדמנות להכיר לכם את עולם התה, ואנו מזמינים אתכם להפוך כל ספל תה לתענוג יוצא מן הכלל. אנו רוצים שתחוו את כל מה שהתה יכול להציע ותשתפו את החוויות שלכם עם אחרים. ברוכים הבאים לעולם של פלה דה תה!

גלה את התה האהוב עליך

מדיניות רכש אחראית


  • לא להעסיק ילדים או עובדים בכפייה
  • לכבד את הסביבה בעזרת שיטות חקלאות ידידותיות לסביבה
  • לא לכרות יערות
  • לשלם לעובדים שכר הוגן
  • לכבד את תקני הבריאות והבטיחות
  • לגלות את תרבויות העולם

מאז הקמתה פלה דה תה שמרה על נוכחות קבועה בשטח ויצרה מערכות יחסים בנות קיימא המבוססות על אמון וידידות עם מגדלי התה. איכות הסביבה, פיתוח בר קיימא וסחר הוגן הן סוגיות שנמצאות בראש סדר העדיפויות של פלה דה תה.
ההיכרות הטובה שלנו עם מגדלי התה ועם שיטות ניהול המטעים מאפשרת לנו לבקש מהמגדלים לעבוד בהתאם למדיניות הרכש שלנו:

תה הוא המשקה השני הנצרך ביותר בעולם אחרי מים. ייצור תה מספק פרנסה למיליוני אנשים בארצות שבהן מגדלים תה. הסחר בתה מבוסס על קשרים חזקים בין אנשים. פלה דה תה רוצה לעזור ללקוחותיה ללמוד על התרבויות של הארצות מגדלות התה, באמצעות שיתוף סיפורי המסעות והחוויות שלה.